İnsanların hayat kalitesi ve yaşam standardı, tercih ettiği mekânlar ile birlikte kendini göstermektedir. Eğer gösterişli aynı zamanda kullanışlı bir mekân beklentisi içerisinde iseniz buradaki yaşam mekânlarının gözden geçirilmesi gerçekten çok önemli olacaktır. Evinizi baştan sona yeniden yaratmak için hazır bekleyen uzmanların, gerçekten buradaki yaratım çalışmaları çok önemlidir.

Tasarım ve beceri konusundaki kabiliyet ile birlikte anahtar teslim ev tadilatı konusunda kullanılan nitelikli malzemeler çok büyük önem taşımaktadır. Hem doğru tercihler hem de doğru planlama ile birlikte, burada kusursuz sayılacak bir çalışmanın sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Yapacağınız başarılı çalışma ile birlikte görüntü olarak elbette ki iyi bir sonuç ortaya koymanız mümkün olacaktır. Bununla beraber evinizin manevi olduğu kadar maddi değerini de en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Tasarım Planlaması

Tadilat ve dekorasyon konusunda tasarım planlaması çok önemlidir. Uzmanların yapmış olduğu planlama müşteriler ile paylaşılır. Evin ölçüsü ve durumu bilindiği için, planlamanın düzenli bir şekilde resimleri ortaya çıkarılır. Müşterilerle paylaşılan bu resimler, evin tahmin edilen halini göstermektedir. Kusursuz ve doğru planlama ile birlikte çalışan uzmanların tamamı işine bağlıdır ve sonuçlar gerçekten müşteriler için memnuniyet verici olarak kendini göstermektedir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Aşamaları

 • Keşif randevusu alındıktan sonra, yerinde müşteri ile birlikte, müşterinin istekleri not alınır. Bu isteklerin teknik olark uygulanabilirliği değerlendirilir. Roleve  ölçüsü alınır. Sunum için müşteriye randevu  verilir. Tasarım ve projelendirme yapılır, İşçilik ve  malzeme  fiyat teklifi hazırlanır. 
   
 • Ofisde sunum yapılarak yapılacak uygulama ve  teklif  anlatılır. Müşterinin kabul etmesi durumunda sözleme yapılır ve iş başlama tarihi  belirlenir. 
 • Gerekli koruma önlemleri alınarak iş başlanır. Öncelikle kullanılmayacak malzemeler sökülür,gerekli ise seramikler kırılır, su ve tesisat hatları hazırlanır  Su ve elektrik tesiatı yenilenir. Sıva  ve şap işleri yapılır.Seramik işçilikleri tamamlanır. Kartaonpiyer, alçıpan,alçı sıva, saten alçı ve  boya işleri sırası ile yapılır. Mutfak ve banyo dolabı monyajı, duş teknesi ve duş kabin montajı,vitrefiye ve armatür montajları yapılır. kapı ve parke montajları yapılır, Temizlik yapılarak iş teslim edilir. 
 • Yapılacak bu çalışmaların iş programı sözleşme yapılırken hazırlanır, bir nüshası da müşteriye verilir.
 • Tasarımi tadilat ve dekorasyon işinde  firmamızın 20 yıllık bir tecrübesi vardır. Huzurlu, keyfli ve hakettiği değerde bir hizmet  almak istersiniz bize ulaşın. 
 • İstanbul anadolu yakas, Kartal, Maltepe,Pendik,Sancaktepe, Sultanbeyliği,Kadıköy, Üsküdar,Beykoz,Tuzla, Bostancı, Kurtköy,Erenköy,Yakacık,gibi şiketimize 20km mesafede olan işler için  ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. İstanbul, Kocaeli,Yalova, Sakarya gibi istanbula yakın mesafede olan yerlere ise  keşif ücreti almaktayız. 

Gördüğünüz gibi buradaki dengeli aşamalar planlı çalışmanın önemli bir karşılığını göstermektedir. Tadilat ve çözüm noktasında müşteri memnuniyetini sağlamak elbette ki bilinçli bir firmanın esas görevleri arasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla gerçekleşen anahtar teslim ev tadilatı özellikle ihtiyaç duyan insanların yaşam mekânlarında çok daha gösterişli ve yaşanır hale getirmektedir.

Hakimoğlu Anahtar Teslim Ev Tadilatı Hizmetleri

Hakimoğlu, anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri ile müşterilerine komple bir ev dönüşümü sağlama konusunda uzmanlık sunan bir firma olarak öne çıkmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, estetik, fonksiyonel ve kaliteli evler oluşturmayı amaçlayan bir yaklaşım benimsemekteyiz.

Hizmetlerimiz:

 1. Proje Planlama ve Tasarım: Hakimoğlu, müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ev tasarımı ve planlaması yapar. Estetik, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığına odaklanan özgün projeler geliştirir.

 2. Tadilat ve Yenileme: Mevcut evin iç ve dış alanlarının tamamen yenilenmesi veya modernize edilmesi için kapsamlı tadilat hizmetleri sunarız. Duvar kaplaması, zemin döşemesi, tesisat işleri, elektrik işleri gibi tüm aşamalarda profesyonel destek sağlarız.

 3. Mekan Bütünleme ve Uyum: Ev tadilatı sürecinde, mevcut alanlar arasında uyum sağlamak ve mekan bütünlüğünü korumak önemlidir. Hakimoğlu, evin iç ve dış alanlarını birbirine uyumlu bir şekilde tasarlar.

 4. Yüksek Kaliteli Malzeme ve İşçilik: Hakimoğlu, ev tadilatlarında kullanılan malzemeleri seçerken yüksek kalite standartlarına önem verir. Ayrıca, uzman işçilik ile projenin sorunsuz ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

 5. Anahtar Teslim Hizmet: Hakimoğlu, ev tadilat projelerini baştan sona yönetir ve müşterilere anahtar teslim hizmet sunar. Tüm detaylarla ilgilenerek, müşterilerin evlerini hayallerindeki gibi tamamlar.

Avantajlarımız:

 • Uzman tasarım ve inşaat ekibi.
 • Kaliteli malzeme ve işçilik.
 • Proje süreçlerinde şeffaflık ve düzenli iletişim.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.
 • Zamanında ve sorunsuz proje teslimatı.

Hakimoğlu Anahtar Teslim Ev Tadilatı Hizmetleri, müşterilere evlerini komple bir şekilde yenileme ve modernleştirme imkanı sunarak, yaşam alanlarını daha konforlu ve estetik bir hale getirme hedefini benimsemektedir.